Raganu ir burtininku mokykla
 
rodiklisDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 ~Magijos žinios Nr.1~

Go down 
AutoriusPranešimas
Ariana Dumbldor
Admine, VN vadove ir Mokytoja
avatar

Pranešimų skaičius : 153
Join date : 2008-09-25

RašytiTemos pavadinimas: ~Magijos žinios Nr.1~   Kv. 12 25, 2008 3:09 am

Magijos žinios Nr.1
Hogvartso naujienos
Kalėdų šventė

Hogvartso mokykloje yra rengiama Kalėdų šventė, kurioje vyksta šokiai, pramogos ir linksmybės, žinoma neapsieita ir be skaniausių vaišių. Tačiau daugelis mokinių bei mokytojų, kiek pastebėjo mūsų korespondentai, nenoriai eina i šventę arba tiesiog išvis joje nepasirodo. Bandėme pasidomėti, kodėl taip yra. Mums pavyko pasikalbėti su mokyklos direktore. (Pokalbis nėra iškraipytas, viskas iš pirmų lupų) Direktorė maloniai pasidalino įspūdžiais:
-Norėjome pasiteirauti, apie šventę rengiamą jūsų mokykloje?:-iškart ėjome prie reikalo
-Ji visai nebloga, manau už tai turėtumėme dėkoti Edward'ui Cullen‘ui“- mielai atsakė direktorė
-O kodėl būtent jam?:-iškart mus sudomino
-Jis suorganizavo šią šventę:-vėlgi atsakė direktorė
-O jūs apie ją nieko nežinojote?:-pasiteiravome
-Ne visiškai nieko:-linksmai atsako mums
-Taigi o nemanote, kad jūsų šventėje nelabai kas lankosi arba išvis į ją neina?:-pasiteiravome
-Taip joje nelabai kas lankosi, pasigestu kai kurių mokinių ir mokytojų:-kiek liūdnokai atsakė direktorė
-O kaip manote, kokia to priežastis?:-paklausiame
-Todėl, kad visiems tai nuobodu, manau reikėtų kokios nors ugnelės:-atsako mums profesore
-Kokios būtent?:-susidomėję paklausiame
-Manau, kad kiekvienas apie tai turėtų pagalvoti asmeniškai, mokiniams ir mokytojams reikėtų pabendrauti tarpusavyje:-atsake direktorė
Atsisveikinę su Hogvartso direktore, mes, tikimės, kad kita šventė paliks neišdildoma įspūdžių ir linksmybių kraitį.

Keisti dalykai

Hogvartsas yra minimas, kaip gana keista mokykla ir tai rodo daugelis dalykų, atsitikusių ankščiau. Tačiau ir dabar tai nesibaigia. Hogvartso apylinkėse, t.y. uždraustojo miško glūdumose, mes aptikome ypač keistų reginių. Eidami matėme, kad gana nemažais nužudyta gyvūnų. Taip, taip, jie gulėjo negyvi, bet nenudvėsę savo mirtimi, o keistai užmušti. Manėme, kad susipjovė vieni su kitais ir taip atsitiko, tačiau mus nustebino tai, jog aplink nudvėsusį gyvūną, nebuvo nė lašelio kraujo. Dažniausiai, būdavo matyti dvi nedidelio dydžio skylutes ant kaklo, šalia viena kitos. Buvome keistai nustebinti. Žinome, jog mokiniams griežtai draudžiama eiti i mišką, bet taip pat žinome ir tai, jog jie neklauso ir eina. Tad manome, kad greit galime rasti ne tik negyvų gyvūnų, bet ir žmonių. Manome, kad tirti šio įvykio, imsis magijos ministerija. Toliau sekite magijos žinias.

Burtininkų pasaulis

Magijos ministerija ilsisi

Šiuo metu magijos pasaulis, gyvena, gana ramų gyvenimą, nes šiuo metu čia nevyksta niekas, kas galėtu sukelti paniką, arba niekas to neviešina. Apie magijos ministerija nieko negirdėti. Išvis nematyti nei magijos ministro, nei kitu šios įstaigos darbuotojų. Gal visi išvažiavo atostogauti?
Žinome ir tai, kad jei burtininkų pasauliui kiltų nors menkiausias pavojus, jo mes neišvengtume, nes apie tai visiškai niekas nesirūpina. Magijos ministerija gyvena šia diena.

Mirties valgytojai miega savo pataluose
Kaip jau sakėme, kad burtininkai gyvena ramiai, tai žinoma mirties valgytojų nuopelnų dėka. Šiuo metu jie išvis niekur nepasirodo, nieko nedaro. Gal jie visi išnyko? O gal rezga kažką tokio, po ko magijos pasaulis patirtų didžiausią smūgį? Šito mes tikrai nežinome, bet galime tik pasakyti, kad ši tyla yra tik prieš didžiulę audrą. Ir norėtume perspėti visus gyventojus, jog nesijaustu labai saugiai ir vis dėl to pasisaugotų.

Pramogų skiltis
Horoskopai

Avinas
Paskutinės šių metų savaitės pradžioje bus šiek tiek vargo, o antroje jos pusėje visa įtampa turėtų po truputėlį atslūgti. Visi jūsų kūną ir sąmonę varžę siūlai ims tirpti, tarsi būtų padaryti iš sniego ar kitos tirpios medžiagos. Turėtumėte tikrai justi, kad artėja dar viena šventė, kad romantikos taurės ima pamažu pilnėti, o atsigėrus iš jų krūtinėje pradeda skleistis nuostabūs pojūčiai. Galite tikėtis staigmenų bei smagių nuotykių.
Jautis
Iki savaitės vidurio turėtumėte atlikti pačius sunkiausius ir didžiausius darbus, o paskui visi rūpesčiai nuo jūsų pečių nukris lyg sunkus paltas parėjus į skaniai kvepiančius ir šiltus namus. Galimas daiktas, kad turėsite šiokių tokių organizacinių rūpesčių ir nesklandumų, tačiau jie jūsų šventinės nuotaikos tikrai nesutrikdys. Savaitgalį gali kamuoti mintys apie kai kuriuos nepabaigtus darbus, tačiau jas nusipurtykite lyg iš vandens išbridę gyvuliukai ir pasinerkite į šventės sūkurį.
DvyniaiŠi savaitė jums gali tapti paslapčių įminimo metu. Greičiausiai paaiškės tai, kas anksčiau skendėjo nežinomybės šešėliuose. Ypač giliai turėtumėte pajusti savo sielos virpesius ir slapčiausius savo norus, tad nejučiomis susikursite viziją, kaip gyvensite ateinančiais metais. Galite turėti reikalų su psichologu, gydytoju, detektyvu, draudimo agentu, tyrinėtoju, ir greičiausiai tie reikalai įgaus smagų polėkį.
Vėžys
Turėtumėte būti labai aktyvūs, ypač savaitės vidury. Jums neegzistuos nei kliūtys, nei sienos. Gal kartais ir tiesmukai ar šiurkštokai, tačiau turėtų pavykti jas visas pralaužti. Savaitės pabaigoje truputėlį ataušite, tapsite racionalesni ir sėslesni. Bus smagu pasimėgauti namų šiluma ir komfortu, niekur neskubėti. Jusite be galo didelę palaimą ir dėkingumą, jeigu kas nors iš artimųjų jus lepins, nevers jūsų kažkuo rūpintis
Liūtas
Rimtesnių pokyčių šį laikotarpį greičiausiai nebus. Neblogai turėtų sektis derinti darbą su poilsiu, pramogoms laiko skirsite šiek tiek daugiau nei įprastai. Galite tikėtis staigmenos iš mylimo, o gal ir iš visiškai nepažįstamo žmogaus. Nesinervinkite dėl tų darbelių, kurių taip ir nepavyko iki galo atlikti. Savaitgalį greičiausiai kils nedidelių nesklandumų, susijusių su vandentiekiu ar organizaciniais reikalais, tačiau tai tikrai nesugadins jūsų šventinės nuotaikos.
MergelėTurėtų gerai sektis tvarkyti reikalus, susijusius su menais, pramogomis, komfortu, grožiu, santuoka, draudimu, alimentais, palikimu, bendrais finansais, sekso sritimis. Nemažai galite laimėti išoriniu patrauklumu bei mokėjimu bendrauti, patraukti, sužavėti. Galimas sąlytis su restauracija, antikvariniais daiktais, puošmenomis. Greičiausiai įminsite didelę paslaptį, atskleisite užslėptus savo gabumus.
Svarstyklės
Turėtų būti gana ramus ir taikus laikotarpis. Matyt, kad niekur per daug nereiks lėkti, stovėti ilgose eilėse, nes viską būsite susiruošę anksčiau arba tai kažkas bus jau padaręs už jus. Gali likti nepabaigtų darbelių, kuriuos žūtbūt norėjosi šiais metais pabaigti, tačiau tai tebus smulkmenos, kurias kaip dulkes vertės nusišluostyti nuo savo susirūpinusių veidų, kad jie galėtų sušvisti naujomis šventinėmis spalvomis.
Skorpionas
Neblogi klostysis reikaliukai, glaudžiai susiję su sutartimis, prekyba, informacijos perdavimu, transporto priemonėmis, trumpalaikėmis kelionėmis, partneryste, visuomeniniais santykiais ir t. t. Greičiausiai labai daug bendrausite, galbūt netgi tai daryti vers aplinkybės. Nuo viso to lėkimo ir skubos apsisuks galva, tačiau savaitgalį viskas sugrįš į savo vietas, ir galų gale galėsite ramiai pabūti artimų žmonių rate.
Šaulys
Turėtumėte patirti naujų meilės įspūdžių. Iš mylimo žmogaus galite sulaukti staigmenos ar patys kažką jiems padarysite džiuginama jo atžvilgiu. Įmanomos naujos geros naujienos, ypač susijusius su užsienio partneriais. Netikėtai galite sulaukti labai svarbios finansinės paramos. Bus palankus metas nuoširdžiai pasikalbėti, susitikti su religinių bendruomenių atstovais. Įmanomas gilus religinis potyris.
OžiaragisŠią savaitę į jūsų ženklą įžengs Merkurijus, jis jums suteiks daugiau žaismės ir nerūpestingo polėkio. Į daugelį dalykų galėsite pažvelgti kur kas paprasčiau, o susirūpinusią jūsų veido miną pakeis valiūkiška šypsena. Gali būti, kad daugiau nei įprastai bendrausite su jums maloniais žmonėmis, o Naujuosius metus norėsite švęsti didesniame ir triukšmingame draugų būryje. Ypač tai turėtų pajusti gimusieji ženklo pradžioje.
Vandenis
Savaitės pradžioje galite būti labai impulsyvūs, galbūt net pernelyg jautrūs, tačiau nuo laikotarpio vidurio visi nesklandumai pamažu užsiglaistys ir galėsite ramiai žingsniuoti lygiu, visiškai neduobėtu keliu. Labai tikėtina, kad savaitgalį atsidursite originalioje ir netikėtoje situacijoje, kuri papildys ir papuoš šių metų nuotykių kraitį. Apskritai per Naujųjų metų šventę daugelis jūsų, ypač gimusių ženklo viduryje, bus linksmybių ir išdaigų provokatoriai.
Žuvys
Bus labai daug lėkimo ir skubos, tačiau šis savotiškas sportas jums bus prie širdies. Galbūt dėl to, kad viskas eisis kaip iš pypkės, o nedidelės kliūtys tikrai jums nesutrukdys sklandžiai irtis į priekį. Prieš pat Naujuosius metus galimas nuotykis su policijos ar apsaugos darbuotojais. Galite būti vieni didžiausių išdaigininkų, kuriuos vilios petardų efektai. Tik būkite atsargūs, kad nesusižeistumėte.

Sveikinimai

Magijos žinios nusprendė, kad švenčių proga norintys pasveikinti savo amsimuosius, draugus, pažystamus, gali kreiptis i mus ir mes išspausdinsime jūsų atsiųsta sveikinimą. Kaip žinote, sveikinti galima visomis progomis. Dėl sveikinimu kreiptis i laikraščio redaktorę Arianą Dumbldor.

Žodis skaitytojams

Norėtume pasakyti, kad jei turite kokių nors įdomių naujienų, ar klausimų galite kreiptis i laikraščio redaktorę ir jei straipsnis mums patiks mes ji išspausdinsime laikraštyje. Magijos žinios norėtu pareikšti, kad viskas yra tikra ir neišgalvota, bei iš pirmų lūpų. Be to norėtume palinkėti visiems skaitytojams LINKSMŲ IR LAIMINGŲ JUMS ŠVENČIŲ. Dėkojame, kad skaitote magijos žinias.

Nuoširdžiai magijos žinių redaktorė
Ariana Dumbldor

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Bella Swan
VN šeštakursė
avatar

Pranešimų skaičius : 142
Join date : 2008-12-20

RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Magijos žinios Nr.1~   Pen. 12 26, 2008 6:19 am

Bella gavusi laikrasti nusisypsojo. "Pagaliau pirmas numeris" pagalvojo ir eme skaityti laikrasti. Perskaiciusi tyliai burptelejo;
-Cia tai keistai, negyvi gyvunai ir seip taip nieko nevyksta, keista.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Edward Cullen
Kl mokinys septintakursis- prefektas
avatar

Pranešimų skaičius : 478
Join date : 2008-10-22
Miestas : Verpėjo akligatvis

RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Magijos žinios Nr.1~   Pen. 12 26, 2008 9:01 am

- Dieve mano, - nusijuokė Edwardas perskaitęs apie Kalėdų šventę. - Viską žino, viską mato. Net nusičiaudėti nebegalėsiu.. - paskui akimis perbėgo staipsnį apie miško keistenybes. "Velnias.. - pagalvojo. - Turiu būt atsargesnis.."

_________________
"Saulėlydis mums - pats saugiausias metas. Kai miršta diena, ir prasideda naktis." S.M.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://hogvarts.forumup.com/index.php?mforum=hogvarts&sid=ed23ea
Gabriel Clock
Varno nago mokinys penktakursis prefektas
avatar

Pranešimų skaičius : 928
Join date : 2008-11-29
Age : 24
Miestas : Verpėjo akligatvis

RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Magijos žinios Nr.1~   Sk. 12 28, 2008 1:03 am

Elektrisity perskaičiusi pagalvojo Juk aš kažką girdėjau uždraustajame miške, gal tas padaras ir yra tas kuris visus tuos gyvūnus žudo....
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://hogvarts.forumup.com/?mforum=hogvarts
Eilina_Princ
Admin
avatar

Pranešimų skaičius : 397
Join date : 2008-09-21
Age : 23
Miestas : Godriko Dauba

RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Magijos žinios Nr.1~   Sk. 12 28, 2008 2:30 am

Eilina pasieme Magijos žinias ir pradėjusi skaityti apie padarą uždraustajame miške iškarto padėjo magijos žinias ir išskubėjo iš salės...

_________________

Apšerkšnijo mūsų kiemas,
Šalta balta kur dairais.
Ilkas pasakas lietuviams,
TV seka vakarais... xDD
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://hogovartsas.forumlt.com
Velia Cullen
Varno Nago penktakursis
avatar

Pranešimų skaičius : 111
Join date : 2008-12-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Magijos žinios Nr.1~   Pen. 01 16, 2009 11:01 am

Paskaiciusi suspaude laikrasti rankoje ir nunese ji i Varno nago boksta.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://www.knyga.forumup.lt
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Magijos žinios Nr.1~   

Atgal į viršų Go down
 
~Magijos žinios Nr.1~
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartsas raganu ir burtininku mokykla :: Didžioji salė :: Peledu pastas :: Magijos zinios-
Pereiti į: