Raganu ir burtininku mokykla
 
rodiklisDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Magiski gyvunai [treciakursiams]

Go down 
AutoriusPranešimas
Eilina_Princ
Admin
avatar

Pranešimų skaičius : 397
Join date : 2008-09-21
Age : 23
Miestas : Godriko Dauba

RašytiTemos pavadinimas: Magiski gyvunai [treciakursiams]   Antr. 09 23, 2008 10:14 am

Kapa (Kappa) XXXX
Vandens demonas, kuris primena beždžionės skeletą iš išvaizdos. Jis gyvena tvekniniuose ir upėse, minta žmonių krauju, tai gana pavojingas padaras. Kapos galvoje yra ertmė pilna vandens – tai jo jėgos paslaptis. Jei kapa nusilenkia, vanduo išbėga ir ji praranda savo galią. Kapos gyvena Japonijoje (FB), nors profesorius Sneipas tiki, kad dabar jos gyvena Mongolijoje (HP3, 9 skyrius).

Kaukas (Boggart)
Tai savo kūno formą gebantis keisti padaras, kuris mėgsta tamsias uždaras vietas. Niekas nežino kokios formos jis būna tamsoje. Kai kaukas yra matomas, jis įgauna pavidalą to, ko žmogus labiausiai bijo. Jį sunaikina juokas. Geriausia su kauku kovoti naudojant Riddukulus kerus, taip priverčiant jį įgauti juokingą išvaizdą. Iš nugalėto kauko lieka tik dūmai. Profesorius Lupinas mokė Hario klasę apie kaukus trečiame kurse, per ANJM. Per pamoką kaukas įgavo mumijos, mirties šmėklos, milžiniško voro, profesoriaus Sneipo pavidalus. Paskui buvo sunaikintas. (HP3, 7 skyrius).

Pankelis (Hinkypunk)
Tai nedidelis vienakojis padarėlis, kuris atrodo lyg padarytas iš dūmų sruogelių. Ant rankos jis turi žibintą. Panaudodamas šviesą jis nuvilioja keliautojus į pelkes (HP3, 10 skyrius).

Psichas (Dementor)
Tai didelė, apsiaustą dėvinti, žmogiška figūra, kuri yra aukščiau už paprastą žmogų. Normaliomis aplinkybėmis, jie dengiasi apsiaustu, taip kad nė viena jų kūno dalis nebūna matoma. Retkarčiaias, vis dėl to akimirką galima pamatyti ir daugiau. Visi, kuriems pasiseks pagauti psicho ranką, sužinos, kad tai skeletas, blizgantis, pilkšvas, gleivėtas ir šašuotas, lyg kas po mirties būtų supūdytas vandenyje. (HP3, 5 skyrius). Vienintelė kita kūno dalis, kuri gali būti pamatyta, yra galva, kas yra žymiai blogiau: nušašusi oda dengia akiduobes, o burnos vietoje yra beformė ertmė, kuri naudojama iščiulpti sielą iš aukos (HP3, 20 skyrius).

Psichai saugojo burtininkų kalėjimą Azkabaną iki kol jie prisijungė prie Voldemorto per Antrąjį Karą (HP6, 1 skyrius). Dabar jie turbūt tarnauja Tamsos Valdovui, nors jie nebuvo labai svarbūs HPB įvykiuose, jie sparčiai veisiasi (HP6, 1 skyrius).
Psichų, kaip rasės, kilmė nėra aiški. Taip nėra aišku, kaip Magijos Ministerija galėjo su jais susitarti dėl Azkabano saugojimo, nes psichai nešneka, nerodo jokių ženklų ir yra psichopatiški. Pastarasis jų požymis paaiškina, kaip Voldemortas sugundė juos pereiti į savo pusę, bet kaip jis su jais bendravo, vis dar lieka paslaptimi. Psichai minta teigiamomis žmonių emocijomis- džiaugsmu, viltimi, susijaudinimu. Jų šaltakraujiškumas iščiulpia visą laimės jausmą ir prisiminimus iš kiekvieno žmogaus, palikdamas tik šaltą tamsų beviltiškumą. Blogiausi aukos patyrimai užlies jį. Šis efektas privertė visus Azkabano gyventojus išprotėti per itin trumpą laiką. Visi burtininkai buvę su psichu pakankamai ilgai gali prarasti savo galias (HP3, 10 skyrius).

Psichai sklando, ne vaikšto ir būdami visiškai bejausmiai sugeba aptikti žmonių emocijas ir išsiurbti jas. Jie atsiduoda puvėsiais, o jiems artinantis girdisi lyg mirtis dardėtų juose – tai dėl to, kad jie įkvepia ne tik orą. Vienintelis dalykas, kurį psichas mėgsta labiau, nei maitinimasį žmonių jausmais yra maitinimasis žmonių sielomis. Veiksmas, kurio metu psichas išsiurbia žmogaus sielą, yra vadinamas „psicho bučiniu“. Teoriškai, tokio bučinio vartojimas yra griežtai kontroliuojamas Magijos Ministerijos ir naudojamas tik paties blogiausiems burtininkams. Praktiškai, psichas pabučiuos kiekvieną, kuris prisiartins pakankamai (HP3, 12 skyrius).

Nepaisant eksperimentinio susitarimo, kuris vieną kartą egzistavo tarp žmonių ir psichų, dėl Azkabano apsaugos, padarai neįtikėtinai greitai pasišalino iš savo postų, kai Voldemortas grįžęs pažadėjo parūpinti jiems aukų. Tai įrodo, kad psichais jokiu būdu negalima pasitikėti.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://hogovartsas.forumlt.com
 
Magiski gyvunai [treciakursiams]
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartsas raganu ir burtininku mokykla :: Mokyklos vidus :: Biblioteka-
Pereiti į: