Raganu ir burtininku mokykla
 
rodiklisDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Hogvartso Istorija

Go down 
AutoriusPranešimas
Eilina_Princ
Admin
avatar

Pranešimų skaičius : 397
Join date : 2008-09-21
Age : 23
Miestas : Godriko Dauba

RašytiTemos pavadinimas: Hogvartso Istorija   Antr. 09 23, 2008 10:11 am

Hogvartso Istorija


„Prieš tūkstantį metų, tiksli data nežinoma, keturi geriausi tų laikų burtininkai ir raganos įkūrė Hogvartsą. Mokyklos koledžai ir pavadinti jų garbei: Godrikas Grifas, Helga Švilpynė, Rovena Varnanagė ir Salazaras Klastuolis. Drauge jie pastatydino Hogvartso pilį, toliau nuo Žiobarų akių, nes tais laikais paprasti žmonės magijos bijojo ir raganas bei raganius persekiojo. Keletą metų visi keturi darniai darbavosi, ieškojo vaikų, turinčių magiškų galių, kurie galėtų mokytis pilyje. Vėliau jie pradėjo nesutarti. Labiausiai kliudė Klastuolis. Jis norėjo įvesti itin griežtą atranką. Jo manymu, mokytis magijos gali tik tie vaikai, kurių abu tėvai burtininkai. Jis prieštaravo, kad būtų priimami Žiobarų vaikai, nes laikė juos nepatikimais. Po kiek laiko šiuo klausimu Klastuolis susikirto su Grifu ir Klastuolis išėjo iš mokyklos.“
„Klastuolis pilyje pastatė skaptą salę, apie kurią kiti mokyklos steigėjai nieko nežinojo.

Pasak legendos, Klastuolis salę paslėpęs taip, kad niekas negalėtų jos atidaryti, kol mokykloje nepradės mokytis jo tiesioginis įpėdinis. Tik tasai įpėdinis galėsiąs atidaryti Paslapčių kambarį, pakeisti jame įkalintą siaubūną ir jo padedamas iššluoti iš Hogvartso visus, kurie neverti mokytis magijos.“

Godrikas Grifas – Grifų Gūžtos koledžo įkūrėjas. Jis manė, jog bet kuriam vaikui, turinčiam magiškų galių ir kai sueina vienuolika metų, turi būti sudaryta galimybė mokintis Hogvartse. Godrikas labiausiai vertino narsumą ir drąsą, manė, jog šios dvi savybės yra svarbiausios žmogui, kad jis galėtų būti doru žmogumi.Salazaras Klastuolis – Klastūnyno koledžo įkūrėjas. Jis manėm jog į Hogvartsą turi būti priimti tiktai grynakraujai burtininkai ir raganos (t.y. tie kurių abu tėvai yra kilę iš burtininkų šeimos). Žiobarų kilmės mokinius jis laikė nepatikimais. Klastuolis po kiek laiko susipyko su Grifu, dėl mokinių priėmimo, ir Klastuolis išėjo iš mokyklos. Tačiau, prieš išeidamas iš mokyklos jis įrengė slaptą salę – Paslapčių kambarį, Paslapčių kambaryje jis uždarė basiliką, kurio pagalba grįžęs į mokyklą jo palikuonis išvalys mokyklą nuo žiobarų kilmės mokinių.

Helga Švilpynė – Švilpynės koledžo įkūrėja. Ji buvo maloni ir nuoširdi moteris. Apie ją nėra daug žinoma, tačiau galima manyti, jog ji bandė įdiegti taiką tarp Hogvartso įkūrėjų ir viso Hogvartso. Jos koledže labiausiai vertinama teisingumas, vieningumas, pakantumas.

Rovena Varnanagė – Varno Nago koledžo įkūrėja. Ji buvo įžvalgi ir protinga moteris. Jos koledže labiausiai vertinamas protas. Tikėtina jog Rovena norėjo, jog Hogvartsas būtų geriausia mokykla Šiaurėje ir joje mokintųsi tiktai gabiausi mokiniai.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://hogovartsas.forumlt.com
 
Hogvartso Istorija
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartsas raganu ir burtininku mokykla :: Mokyklos vidus :: Biblioteka-
Pereiti į: